close
مجتمع فنی تهران

مبارک شهر _ دانلود موزیک ترکی - 5

  • جستجو در سایت


دانلود مداحی ترکی"ای سرور و مولا حسین"از حاج سلیم موذن زاده با لینک مستقیم


برای دانلود به ادامه مطلب بروید

آغاز مراسم عزاداری حضرت سید الشهدا در مبارک شهر همزمان با طلوع ماه محرم الحرام


همزمان با آغاز ماه محرم الحرام و نزدیک شدن به سالروز شهادت سرور و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام  و به مانند سالیان پیش،مردم حسینی مبارک شهر، جهت تجدید عهد با آرمانهای امام حسین و یاران با وفایشان، به عزاداری پرداختند.این مراسم معنوی در مبارک شهر هر ساله از اولین روز ماه محرم در قالب هیئت های سینه زنی، زنجیر زنی و همچنین تعزیه خوانی(شبیه خوانی)شروع میشود و تا روز دهم محرم بطور متناوب و بشکل گسترده ادامه می یابد.


دانلود کتابهای آرشاویر در آوانسیان بنیانگزار خام خواری در جهان


آرشاویر در آوانسیان بنیانگذار خام خواری در جهان است.آوانسیان از ارامنه ایران میباشد او با پختن و تغییر شکل هر نوع غذا مخالف بود و غذای پخته را غذای مرده می‌نامید. وی اعتقاد داشت علم پزشکی در خواص مواد غذایی و درمان بیماریها دچار اشتباهات بزرگی شده است. همچنین اعتقاد داشت طبیعت برای تمامی موجودات از جمله انسانها غذا را آماده قرار داده است و انسان با پختن غذاها باعث بیماریهای زیادی برای خود می‌شود.

او در معرفی خود در چاپ چهارم کتاب خام خواری در سال ۱۳۵۵ می‌نویسد :

    آرشاویر در آوانسیان، بنیانگذار خام خواری که ۱۹ سال پیش زیر فشار بیمارهای مختلف به لب گور رسیده بودم، اکنون با خام خواری از همه ناراحتیهای خود بکلی نجات پیدا کرده و در سن ۷۵ سالگی، کاملا سالم، با نیروی یک جوان، شب و روز زحمت می‌کشد تا به مردم نشان دهد که کلیه بیماریها و سایر بد بختیهای این دنیا در نتیجه مصرف خوراکهای پخته و داروهای شیمائی و سایر مواد مرده بوجود میایند.

و در نامه خود به محمد رضا شاه پهلوی در اردیبهشت ۱۳۵۰ می‌نویسد:

... در نتیجه کوششها و مطالعات و تحقیقات و تجربیات سی ساله یک فرد ایرانی امروز بطور قطع ثابت شده است که علل کلیه بیماریها ناشی از مصرف غذاهای پخته و مواد پخته و مواد شیمایی و سایر مواد مرده می‌باشد که مردم ندانسته وارد بدن خود می‌کنند. جان نثار موقعی باین امر اطمینان پیدا کردم که دو فرزند دلبندم را یکی در سن ۱۰ سالگی و دیگر در سن ۱۴ سالگی در نتیجه داروهای «موثر» و غذاهای «مقوی» پزشکان مشهور ایرانی و اروپایی از دست دادم...

کتابها

1-زنده خواری(خام خواری)فلسفه تغذیه و تندرستی

در این کتاب وی به توضیح خام خواری، دلایل بیماریها و درمان آنها، مثالهایی از افراد خام خوار ایرانی و غیر ایرانی و مکاتبات خود را جای داده است.

این کتاب پس از انقلاب سال ۵۷ با تغییراتی به چاپ رسید.

2-پخته خواری یک عادت مرگ آور

وی در این کتاب اعتقادات خود در مورد علم پزشکی و دلایل بیماریها و تجارب شخصی خود را جای داده است.

آوانسیان در سال ۱۳۶۱ در سن ۸۰ سالگی درگذشت.(در پی مخالفت نظام پزشکی و پزشکان انجمن گیاهخواران آن زمان به گونه‌ای مشکوک کشته شد و خانواده اش از ایران خارج شد

منبع:ویکی پدیا

برای دانلود کتابهای ارشاویر آوانسیان به ادامه مطلب بروید.


دانلود آهنگ الوداع از ادنان شنسس با لینک مستقیم


برای دانلود به ادامه مطلب بروید

دانلود آهنگ"سنسیز صاباح اولمویور"از مینا کوشان با لینک مستقیم


برای دانلود به ادامه مطلب بروید

دانلود آهنگ احساسی"آغلاما گوزلریم" از مرحوم شفا خواننده زن آذربایجان

برای دانلود به ادامه مطلب بروید

دانلود آهنگ "یالانمی"(هاوا کارا بولوتدور) از داود گل اوغلو با لینک مستقیمبرای دانلود به ادامه مطلب بروید

دانلود ده آهنگ زیبا از بال اوغلان با لینک مستقیمبرای دانلود به ادامه مطلب بروید